Wózki dziecięce Maclaren Volo

Wózek spacerowy Maclaren Volo
Wózek spacerowy Maclaren Volo to jeden z najlżejszych wózków na rynku. Zasługuje on na wyróżnienie z grona wózków tak znanych producentów jak Recaro, Maxi-Cosi czy ABC-Design. Co ważne jest nie tylko lekki, ale również dzięki funkcji składania jak parasolkę oraz specjalnemu uchwytowi jest bardzo poręczny w przenoszeniu. Konstrukcja oparta na aluminiowej ramie pozwoliła na ograniczenie wagi całego wózka do niecałych 4kg.

Bezpieczeństwo to jeden z filarów jakimi kieruje się firma Maclaren. Dzięki bogatemu wyposażeniu, wózek Volo jest jednym z fotelików który prezentuje rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Do wyposażenia podnoszącego poziom bezpieczeństwa możemy zaliczyć piankowe koła z możliwością blokady i pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa.

Podobnie jak pozostałe modele wózków Maclaren ten również został dodatkowo wyposażony w obszerną folię przeciwdeszczową oraz daszek przeciwsłoneczny. Torba na zakupy stanowi miły dodatek do kompletu wózka Volo.

O jakości wózków Maclaren, nie tylko tego modelu, może świadczyć fakt, iż wszystkie modele Maclaren maja dożywotnią gwarancję producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>